Domov > o nás

1. našej histórie

YIWU GUOKAI PLASTOVÉ VÝROBKY CO., LTD.was vznikla v roku 1995 a sme členom ZDRUŽENIA YIWU HRAČKY a YIWU CHOUCHENG STREET KOMORY. Sme profesionálny dodávateľ plastových výrobkov, najmä v veterník hračky series、balloon poháre a tyčinky series、lollipop palice series、unshaped rúr série, atď. Špeciálne naši veterník hračky sú módne navrhnutý aj s konkurencieschopnú cenu, náš vynikajúci úspech je založený na naše vynikajúce obchodnej povesti a všetkých zákazníkov respection.


2. naša továreň

Naša továreň sa nachádza v YIWU - svetových medzinárodných tovarových mesto, ktoré je len dva kilometre od MEDZINÁRODNÉHO OBCHODU MESTO (FUTIAN TRHU), o 300kms od SHANGHAI letiska a 180kms od NINGBO námorný prístav. Naša továreň vlastní vynikajúce región výhodu. Aj naša továreň vždy pracuje na riadenie založené na ľudskosti, sme sa snažia v našich silách na vytvorenie a zachovanie komfortných podmienkach života a práce pre všetkých našich zamestnancov a s nádejou na stimulovanie ducha inovatívnych prác, ktoré sme presvedčení oboch je základom rozvoja našej spoločnosti. Boli sme optimalizovať systém riadenia a sme tlace značkových budovanie cesty (GUOKAI) a podpora zámorský trh, ktorý je pod vedením jadrom nášho generálneho manažéra a prostredie hospodárskej globalizácie. GUOKAI dosiahnu celkové medzinárodné stratégie krajiny s nepolevující úsilie! a naše najlepšie ceny, kvalita, a služby, Vítame zákazníkov z celého sveta kdekoľvek!
3. náš produkt

Naše výrobky zahŕňajú:

1, veterník hračky séria

2, balón série poháre a tyčinky

3, lollipop palice série

4, 、unshaped rúrky atď.

Dodávame plastové veterník hračky, balón pohár a palice, lollipop palice produkty po celom svete na širokú škálu spoločností po celom svete, od veľkých nadnárodných organizácií na malé individuálne spoločnosti.4. produkt aplikácia

Ako klasické hračky, hračky veterník možno kockované všetky veku detí spoločnosťou svojich rodičov, ktorý prináša šťastie a zdravé v outdoorové akcie.


5. our certifikát

Vždy cítime, že všetky úspechu našej firmy priamo súvisí kvalita produktov, ktoré ponúkame. Spĺňajú tie najvyššie požiadavky kvality podľa ISO9001, ISO14000:14001 SGS usmernenia a náš systém prísnej kontroly kvality. A všetky naše produkty podľa kvality TESTOVANIA CE (EN71), ASTM, CPSI, CA65, ST2002 atď.


6. výrobné zariadenia

Sme schopný miešanie a produkovať nekonečný počet Kompaundy plastov, a ponúknuť niektoré z najvyspelejších výrobnej kapacity k dispozícii, vrátane vlastných liatie a obrábanie.

1. Plastové formy vstrekovania stroj x

2. plastové potrubia kreslenie stroj x

3.multi-farebná tlač stroj x7. produkčný trh

Máme zákazníkov z domáceho trhu a zámorský trh.

Naše hlavné predajné hlasitosti miera celý trh:

domáci trh: 30%

Severná Amerika 25,00%

Europe:30.00%

Blízkom východe trh: 15%


8. naše služby

Okrem našich existujúcich tvarovaných výrobkov, tiež vyrobíme prispôsobených plastových výrobkov podľa výkresov alebo vzoriek od našich zákazníkov. Môžeme kontrolovať kvalita produktov kriticky pre každý krok vo výrobnom procese.