Plastové šesť kolies usmievavá tvár farebné Vonkajší záhradný reklama Windmill plast strana Svadobné Park dekorácie DIY veterník hračky China veľkoobchod

Podrobnosti o produkte

Plastové šesť kolies usmievavá tvár veterný mlyn veterník hračky

Produkty No.

GK-SL0003

Veľkosť

56.5cmX32.5cm

Hmotnosť

43,1 G

Vďaka kompaktným rozmerom

85cmX40cmX60cm

Balenie mnž

300ks/kartón

GW

16.85Kgs

Poznámky


Naša továreň sa nachádza v YIWU - svetových medzinárodných tovarových mesto, ktoré je len dva kilometre od MEDZINÁRODNÉHO OBCHODU MESTO (FUTIAN TRHU), o 300kms od SHANGHAI letiska a 180kms od NINGBO námorný prístav. Naša továreň vlastní vynikajúce región výhodu. Aj naša továreň vždy pracuje na riadenie založené na ľudskosti, sme sa snažia v našich silách na vytvorenie a zachovanie komfortných podmienkach života a práce pre všetkých našich zamestnancov a s nádejou na stimulovanie ducha inovatívnych prác, ktoré sme presvedčení oboch je základom rozvoja našej spoločnosti. Boli sme optimalizovať systém riadenia a sme tlace značkových budovanie cesty (GUOKAI) a podpora zámorský trh, ktorý je pod vedením jadrom nášho generálneho manažéra a prostredie hospodárskej globalizácie. GUOKAI dosiahnu celkové medzinárodné stratégie krajiny s nepolevující úsilie! a naše najlepšie ceny, kvalita, a služby, Vítame zákazníkov z celého sveta kdekoľvek!


Trhu výroby

Máme zákazníkov z domáceho trhu a zámorský trh.

Naše hlavné predajné hlasitosti miera celý trh:

domáci trh: 30%

Severná Amerika 25,00%

Europe:30.00%

Blízkom východe trh: 15%


Naše služby

Okrem našich existujúcich tvarovaných výrobkov, tiež vyrobíme prispôsobených plastových výrobkov podľa výkresov alebo vzoriek od našich zákazníkov. Môžeme kontrolovať kvalita produktov kriticky pre každý krok vo výrobnom procese.

Vyšetrovanie