Domov > Novinky > Obsah

Význam krajiny vody v záhrade krajinná architektúra

Aplikácia krajina vody v záhrade je záhradný krajiny design spôsobom, aplikácia je v krajine dizajne má veľmi dôležitú úlohu.

Záhradu krajiny bol hlavne formou vzore prírody prírodnej krajiny, prúdy, vodopády, umelé jazerá, napríklad landscape design, ktorý má viac aplikácií v tradičnej záhrady v Číne. V modernej záhradný krajiny design, zvýšenie využívania napríklad fontány, vodnou clonou, rybník a krajiny vody tankerov a iné formy. Hoci existujú určité rozdiely vo forme návrhu, ale krajina bola vždy dôležitou súčasťou záhradného dizajnu, ak hora je kostra krajiny, voda je duša krajiny.

Význam krajiny vody v záhradu krajiny sa prejavuje nielen pri používaní vody na zlepšenie životného prostredia, regulácia klímy, kontrolu hluku, ale aj vďaka vlastnosti toku vody, znižujú pocit stagnácie v iných budovách okolo záhrady a kombinovať krajiny viac námrazy. Hoci teraz s časmi vývoja, technológie, pokrok, ľudia nápad v neustále aktualizovať, na záhrade vodou krajina požiadavky došlo aj má tiež niektoré zmeny, ale v celom ľudovej záhrady vodou záhradnej architektúry, ktorá najviac intuitívne cíti je plná pomocou priestoru a vizuálne, a sluchu Shang integrovaným spôsobom navrhnúť záhradu vodou krajina štruktúry , a vo vode krajinná architektúra medzi neustále jadrovej syntézy tradičné a realita krásu dosiahol art inovácie, vytvoril ľahšie zadarmo krajiny prostredia.