Domov > Novinky > Obsah

Zobrazenie veterné mlyny sú navrhnuté sledovať myšlienku

Veterné mlyny nielen v dávnych dobách ľudia používa vietor na zavlažovanie elektrické náradie, ale tiež môžete pridať krásnu krajinu na svete. Preto šírku windmill profitovali nielen viedli do práce, ale aj ako okrasná. Je jedinečná krajina.

Od vynálezu ľudstvo po sochy sú vždy myšlienka vytvoriť sochu. Veterný mlyn v záhradnej architektúry je dodržiavať určité filozofiu. Bez ohľadu na to, ako rôzne materiály, sú vyrobené z pocitu veterný mlyn, hoci jeho povrchová úprava nazýva externé štýly sú veľmi odlišné, ale podstatné je rovnaký, takže veterné mlyny otvoria veterný mlyn veterné mlyny--vo forme novej dynamickej.

Zdobia naše mestá s dynamické modelovanie, spinning veterné mlyny na naše mesto, je určite vhodné. Zachytávajte inšpirácie v akcii, športové show vzduchu a krásu ľudskej prirodzenosti, s prírodnými prirodzený vzhľad, sa stala našej viac ako 10 rokov, zdroj stvorenia a naša spoločnosť Založenie strany. Stručne povedané, vytvárame art kinetické plastiky, tiež známy ako veterný mlyn veterné mlyny alebo záhradný, je to kombinácia topenia stroj dizajnu a umenia.